Latviski English 
 

Aktualitātes

Seminārs "Ekonomiskās ekspertīzes veikšanas procedūra naudas atmazgāšanas jautājumos"

2019.gada 15.-16.aprīlī Eiropas komisijas grupa TAIEX (Tehniskās palīdzības un informācijas apmaiņas instruments) novadīja semināru “Ekonomiskās ekspertīzes veikšanas procedūra naudas atmazgāšanas jautājumos” Kijevas Kriminālistikas ekspertīžu zinātniskā institūta ekspertiem-ekonomistiem. Eksperti no Zviedrijas Tieslietu ministrijas, Itālijas Ekonomiskās policijas un Latvijas Kriminālistikas pārvaldes dalījās ar savām zināšanām un pieredzi noziedzīgi iegūto līdzekļu legalizācijas izmeklēšanā.
Lasīt tālāk...


Mācību vizīte SIA “Valmiermuižas alus”

Šī gada 4.aprīlī VP Kriminālistikas pārvaldes eksperti, kuriem ir tiesu eksperta sertifikāts spirta un alkohola izpētes jomā, apmeklēja SIA “Valmiermuižas alus” (www.valmiermuiza.lv), lai iepazītos ar alus brūvēšanas procesu – sākot ar alus darīšanas procesā izmantotajām izejvielām, iekārtām, uzraugošajiem kontroles pasākumiem līdz pat gatavajam produktam – alum.
Lasīt tālāk...


GPEC 2019 Digital (General Police Equipment Conference)

Valsts policijas Kriminālistikas pārvaldes Ekspertīžu biroja priekšnieks 2019.gadā 13. un 14.martā piedalījās policijas aprīkojuma konferencē/izstādē GPEC 2019 Digital (General Police Equipment Conference).
Lasīt tālāk...


Ekspertu pieredzes apmaiņas vizītes uz Islandes un Somijas kriminālistikas laboratorijām

Ziemeļvalstu Ministru padomes projekta „Ziemeļvalstu un Baltijas valstu mobilitātes programma Valsts pārvaldei” ietvaros VP Kriminālistikas pārvaldes eksperti 2019.gada 23.- 25.janvārī apmeklēja Reikjavīkas policijas Digitālās kriminālistikas un kibernoziegumu izmeklēšanas nodaļu (RP DKKIN), kā arī 4.-7.februārī Somijas Nacionālā izmeklēšanas biroja Kriminālistikas laboratorijas (NBI FL) IT un Skaņu ierakstu ekspertīžu nodaļu.
Lasīt tālāk...


Iekšlietu ministrs iepazīšanās vizītē apmeklē Valsts policijas Kriminālistikas pārvaldi

Piektdien, 1. martā, iekšlietu ministrs Sandis Ģirģens iepazīšanās vizītē apmeklēja Valsts policijas Kriminālistikas pārvaldi, lai iepazītos ar situāciju pārvaldē, iepazītos ar darbiniekiem un novērtētu personāla darba apstākļus un kapacitāti.
Lasīt tālāk...


Uzsākta projekta “Kriminālistikas pārvaldes ekspertīžu laboratorijas sistēmas (ELIS) izveide” īstenošana

Iekšlietu ministrijas Valsts policija sadarbībā ar Iekšlietu ministrijas Informācijas centru saskaņā ar 2019. gada 22. februāra noslēgto vienošanās Nr.VP/IDF/2018/6 no 2019. gada 25. februāra līdz 2021. gada 31. janvārim īsteno Eiropas Savienības Iekšējā drošības fonda (turpmāk – Fonds) 2014 – 2020 Nacionālās programmas aktivitātes “Kriminālistikas pārvaldes kapacitātes stiprināšana” ietvaros projektu “Kriminālistikas pārvaldes ekspertīžu laboratorijas sistēmas (ELIS) izveide” (turpmāk – Projekts). Projekta Nr. VP/IDF/2018/6..
Lasīt tālāk...


VISAS AKTUALITĀTES
 

 
 

bilde
bilde  bilde bilde  bilde


 
 
 
LR IeM VP KRIMINĀLISTIKAS PĀRVALDE
Bruņinieku iela 72 b, Rīga, LV-1009, tālrunis 67208662, fakss: 67208477, e-pasts: kp@vp.gov.lv

Paziņot par kļūdu / labojumiem / ieteikumiem