Latviski English 
 

Aktualitāšu arhīvs

Ēnu diena - 15.02.2012.


Trešdien, 15.februārī, popularitāti ieguvusī Ēnu diena norisinājās vairākās Valsts policijas struktūrvienībās.

VP Kriminālistikas pārvaldē ēnu dienā jauniešiem bija iespēja uzzināt, kādi ir VP Kriminālistikas pārvaldē veicamo ekspertīžu veidi un iespējas, kā arī praktiski būt klāt ekspertu darbā, klātienē iepazīt darba specifiku.
Ēnas izrādīja interesi par iespējām apbūt eksperta specialitāti - kāda izglītība ir nepieciešama, un kur šo profesiju var apgūt. Eksperti stāstīja par interesantākajiem viņu darba momentiem un kurioziem. Viens no Latvijas labākajiem speciālistiem atklāj, ka bieži vien naudas viltotāji drukā banknotes ar citu valstu naudas attēliem. Piemēram, viltotajā eiro banknotē iedrukā Serbijas dināra bildes. Tāpat bijušas eiro banknotes ar papagaiļu attēliem.
Īpaši interesanti bija iepazīties ar tieši šobrīd ekspertīzei iesniegtiem priekšmetiem un lietām, piemēram, grāmata, kurai vāku daļā veikti iegriezumi un paslēptas aizliegtas vielas, džemperis, kura vīles piesūcinātas ar narkotiskām vielām un ir pavisam stīvas, džinsu bikses, kurām pie rāvējslēdža vīlē paslēpta balta pulverveida viela.

Apskatīties foto galeriju

Ēnu diena 2012


Saistītie: Ēnu diena - 16.02.2011.

 


augšā
 
 

Visas aktualitātes (ARHĪVS)


 
 
 
LR IeM VP GKrPP KRIMINĀLISTIKAS PĀRVALDE
Bruņinieku iela 72 b, Rīga, LV-1009, tālrunis 67208662, e-pasts: kp@vp.gov.lv

Paziņot par kļūdu / labojumiem / ieteikumiem