Latviski English 
 

Aktualitāšu arhīvs

Dalība CEPOL kursā 11/2014 „Kibernoziegumu kriminālistika un digitālie pierādījumi”


NO 2014.gada 16.novembra līdz 20.novembram VP Kriminālistikas pārvaldes Ekspertīžu biroja Infotehnisko ekspertīžu nodaļas eksperti piedalījās Eiropas Policijas Akadēmijas (CEPOL) kursā 11/2014 „Kibernoziegumu kriminālistika un digitālie pierādījumi”, kas notika Tallinā, Igaunijā. Kursu organizēja Igaunijas aizsardzības akadēmija sadarbībā ar Igaunijas Tiesu ekspertīžu institūtu. Galvenās kursa tēmas – elektronisko pierādījumu iegūšana un apstrāde, internacionāla sadarbība kibernoziegumu atklāšanai, kooperācija, sadarbība, apmācības un bezmaksas ekspertu rīku izmantošanas iespējas.

Kā sadarbības piemēru, kursa organizatori nodrošināja CEPOL kursa dalībnieku un ENFSI FIT-WG (Eiropas Tiesu ekspertīžu institūciju tīkla darba grupa Tiesu ekspertu Informācijas tehnoloģiju jomā, kuru sanāksme notika no 17. līdz. 21.novembrim Tallinā) darba drupas biedru kopējo diskusiju. Diskusijas tēma – kibiernoziegumu nodaļu izmeklētāju un IT ekspertu sadarbības problēmas un risinājumi.

Kursa ietvaros tika apmeklēta konference „Ikgadējā starptautiskā Iekšējās drošības konference”, NATO Kibiernoziegumu centrs un Igaunijas Informācijas sistēmu pārvalde.

 


augšā
 
 

Visas aktualitātes (ARHĪVS)


 
 
 
LR IeM VP GKrPP KRIMINĀLISTIKAS PĀRVALDE
Bruņinieku iela 72 b, Rīga, LV-1009, tālrunis 67208662, e-pasts: kp@vp.gov.lv

Paziņot par kļūdu / labojumiem / ieteikumiem