Latviski English 
 

Aktualitāšu arhīvs

Projekts “Tiesu ekspertīzes tehnisko iespēju un kapacitātes celšana prioritārajās jomās”


Iekšlietu ministrijas Valsts policija sadarbībā ar Nodrošinājuma valsts aģentūru no 2016. gada 7. novembra līdz 2018. gada 31. martam īsteno Eiropas Savienības Iekšējā drošības fonda (turpmāk – Fonds) 2014 – 2020 Nacionālās programmas projektu “Tiesu ekspertīzes tehnisko iespēju un kapacitātes celšana prioritārajās jomās” (Turpmāk – Projekts). Projekta Nr.VP/IDF/2016/11.

Projekta mērķis ir Valsts policijas Kriminālistikas pārvaldes kapacitātes un tehnisko iespēju celšana lietisko pierādījumu meklēšanas, izņemšanas un izpētes jomās, nodrošinot ekspertīžu izpētes procesu ar mūsdienīgas tehnoloģijas pētnieciskām iekārtām, kuras ir iekļautas kopējā Kriminālistikas pārvaldes kvalitātes vadības sistēmā atbilstoši LVS ISO/IEC 17025 standarta prasībām, kā arī iegādāties citas specifiskas iekārtas un sistēmas ekspertīžu veikšanai, rezultātu apkopošanai un apmaiņai ar citām tiesībsargājošām iestādēm Eiropas Savienības valstīs. Jaunās iekārtas tiks izmantotas jaunu metožu izstrādei, pēdu meklēšanai un izpētei, kā arī ekspertīžu veikšanai.

Projekta ietvaros plānots iegādāties ekspertu automašīnas, nodrošinot operatīvu ekspertu pieejamību visā Latvijas Republikas teritorijā, lai veiktu kvalitatīvas un operatīvas notikumu vietu apskates un citas izmeklēšanas darbības.

Projekta kopējais finansējums ir 2 007 912 EUR, kuru veido Fonda finansējums 1 505 934 EUR apmērā un nacionālais līdzfinansējums 501 978 EUR apmērā.


bilde  EIROPAS SAVIENĪBA
 Iekšējās drošības fonds

 


augšā
 
 

Visas aktualitātes (ARHĪVS)


 
 
 
LR IeM VP GKrPP KRIMINĀLISTIKAS PĀRVALDE
Bruņinieku iela 72 b, Rīga, LV-1009, tālrunis 67208662, e-pasts: kp@vp.gov.lv

Paziņot par kļūdu / labojumiem / ieteikumiem