Latviski English 
 

Aktualitātes

Forensics Europe Expo 2022 apmeklējums

2022.gadā 8. un 9.jūnijā Valsts policijas Kriminālistikas pārvaldes priekšnieka vietnieks un Infotehnisko ekspertīžu nodaļas priekšnieks, kā arī kolēģi no Ekonomisko noziegumu apkarošanas pārvaldes projekta Nr.EEZ/VP/2020/1 “Atbalsts Valsts policijai ekonomisko noziegumu izmeklēšanas paātrināšanai un kvalitātes uzlabošanai Latvijā” aktivitātes Nr.4.1.3. “Praktiskās apmācības informācijas tehnoloģiju ekspertīžu jomā” ietvaros apmeklēja izstādi un konferenci Forensics Europe Expo 2022, kas norisinājās Londonā, Lielbritānijā paralēli ar Counter Terror Expo.

Forensics Europe Expo 2022Tika iegūtas jaunas zināšanas un informācija par aktuāliem programmatūras un aparatūras risinājumiem, nākotnes tendencēm un tml.

Ar vairākiem firmu pārstāvjiem notika dialogs par piedāvātiem produktiem, to tehniskām iespējām un pievienoto vērtību, salīdzinājumā ar vecākās paaudzes risinājumiem.

Tika noklausītas prezentācijas, kas tika sniegtas konferences programmas ietvaros. Vairākās prezentācijās tika akcentēts sertifikācijas un akreditācijas svarīgums izpētes objektu analīzes un ekspertīzes procesos.

Iegūtās zināšanas sekmēs ekonomisko noziegumu izmeklēšanas kvalitātes uzlabošanu, pielietojot modernus tehnoloģiskus risinājumus un starptautiskus standartus.

Forensics Europe Expo 2023https://forensicseuropeexpo.com


Ziņa sagatavota: 2022. gada 28. jūnijā

 


augšā
 
 

Visas aktualitātes

ARHĪVS


 
 
 
LR IeM VP GKrPP KRIMINĀLISTIKAS PĀRVALDE
Bruņinieku iela 72 b, Rīga, LV-1009, tālrunis 67208662, e-pasts: kp@vp.gov.lv

Paziņot par kļūdu / labojumiem / ieteikumiem