Latviski English 
 

Aktualitātes

Iekšlietu ministrs iepazīšanās vizītē apmeklē Valsts policijas Kriminālistikas pārvaldi

Piektdien, 1. martā, iekšlietu ministrs Sandis Ģirģens iepazīšanās vizītē apmeklēja Valsts policijas Kriminālistikas pārvaldi, lai iepazītos ar situāciju pārvaldē, iepazītos ar darbiniekiem un novērtētu personāla darba apstākļus un kapacitāti.

“Es redzu, ka tie projekti, kas ir, iesākti ir jāturpina, kā arī vēlos akcentēt to, ka nepieciešams aktualizēt dažādas tēmas, piemēram, tiesu ekspertu apmācības programmu uz daļu no nepieciešamajiem amatiem,” pauda iekšlietu ministrs. Ministrs atzinīgi vērtēja projektus, kas ir jau izstrādāti, piemēram, šautuvē, bet atsevišķās pozīcijās jāveic nelieli uzlabojumi, kas uzlabotu darbinieku darba apstākļus.

Tāpat, tiekoties ar pārvaldes darbiniekiem un vadību, tika uzsvērts tas, ka ir jāmazina rindas uz ekspertīžu veikšanu. Pārvaldes vadība šo jautājumu risina ar dažādiem regulējumiem, kas reizē atvieglo arī eksperta darbu gan pārvaldē, gan notikuma vietā.

Tikšanās tika aizvadīta pozitīvā gaisotnē, ministrs apzināja esošo situāciju pārvaldes telpās, kā arī sarunās ar darbiniekiem tika iezīmētas pārvaldes attīstības tendences, lai kopīgi veidotu darba efektivitāti.

Iekšlietu ministra iepazīšanās vizītes dažādās Iekšlietu ministrijas struktūrās notiek regulāri, lai pēc iespējas labāk varētu iepazīties ar situāciju nozarē un aprunātos ar darbiniekiem.

Iekšlietu ministrs Sandis Ģirģens pateicas Kriminālistikas pārvaldes darbiniekiem par entuziasmu un līdz šim ieguldīto darbu nozares attīstībā un stiprināšanā.

Sagatavoja:
Kārlis Miksons
iekšlietu ministra padomnieks komunikācijas jautājumos
Tālr.: 67219314
E-pasts: karlis.miksons@iem.gov.lv

Informācijas avots: www.iem.gov.lv/lat/aktualitates/informacija_medijiem/?doc=41556

 


augšā
 
 

Visas aktualitātes

ARHĪVS


 
 
 
LR IeM VP GKrPP KRIMINĀLISTIKAS PĀRVALDE
Bruņinieku iela 72 b, Rīga, LV-1009, tālrunis 67208662, e-pasts: kp@vp.gov.lv

Paziņot par kļūdu / labojumiem / ieteikumiem