Latviski English 
 

Aktualitātes

GPEC 2019 Digital (General Police Equipment Conference)

Valsts policijas Kriminālistikas pārvaldes Ekspertīžu biroja priekšnieks 2019.gadā 13. un 14.martā piedalījās policijas aprīkojuma konferencē/izstādē GPEC 2019 Digital (General Police Equipment Conference).

Galvenais GPEC 2019 Digital vizītes mērķis bija iepazīties ar jaunākajām tendencēm specializētā tehnikā, programmatūrā un dažādos aksesuāros policijas un ekspertu kriminālistu darba vajadzībām.

GPEC 2019 Digital piedalījās daudz firmu, kas specializējas gan kriminālistikas vajadzībām nepieciešamas tehnikas un programmatūras izstrādē un ražošanā, gan citiem mērķiem paredzēto IT risinājumu izstrādē.

GPEC_2019


GPEC norises dienās Ekspertīžu biroja priekšnieks aktīvi komunicēja ar dažādu firmu pārstāvjiem, kuru produkti būtu vērti izskatīšanai Valsts policijas Kriminālistikas pārvaldes ekspertiem (gan Ekspertīžu birojam, gan Reģionu birojam). Pārsvarā visu firmu produkcija, kas tika apskatīta, ievieš pārliecību par kvalitāti, drošību un inovatīvo tehnoloģiju izmantošanu.

GPEC laikā tika iegūta nepieciešamā informācija par jaunākiem risinājumiem, kas ir piemēroti Valsts policijas Kriminālistikas pārvaldes darbības jomām, kuras ir nepārtrauktā tehnikas un metožu attīstības ciklā, t.i. gan informācijas tehnoloģiju joma, gan citas jomas, kas arvien vairāk sāk pielietot dažādus ar informācijas tehnoloģijām saistītus risinājumus.

GPEC piedalījās arī jau labi zināmo un jau izmantojamo programmatūru firmu pārstāvji ar kuriem tika diskutēts par dažādiem aspektiem, kas kļuva zināmi viņu produktu izmantošanas laikā.

Tika iegūta arī vispārīga informācija par dažādiem produktiem un tehniskiem risinājumiem tiesībsargājošo iestāžu vajadzībām.

Ar vairākām firmām ir panākta vienošanās par iespējamu produktu testēšanu un/vai detalizētāku tiešsaistes produktu prezentāciju, kas ļaus pilnvērtīgāk izvērtēt ražotāju deklarētās priekšrocības, ātrumu un kvalitāti. Produktu testēšanu veiks attiecīgo jomu Valsts policijas Kriminālistikas pārvaldes eksperti un rezultāts tiks vērtēts no diviem skata punktiem, t.i. risinājuma nepieciešamība Pārvaldes Ekspertīžu biroja un Reģiona biroja ekspertu vajadzībām un/vai citu Valsts policijas struktūrvienību vajadzībām.

Ziņa sagatavota: 2019. gada 22. martā

 


augšā
 
 

Visas aktualitātes

ARHĪVS


 
 
 
LR IeM VP GKrPP KRIMINĀLISTIKAS PĀRVALDE
Bruņinieku iela 72 b, Rīga, LV-1009, tālrunis 67208662, e-pasts: kp@vp.gov.lv

Paziņot par kļūdu / labojumiem / ieteikumiem