Latviski English 
 

Aktualitātes

Par prokuratūras ārvalstu viesu uzņemšanu VP Kriminālistikas pārvaldē

Latvijas Republikas Ģenerālprokuratūra izsaka pateicību Valsts policijas Kriminālistikas pārvaldes priekšnieka vietniecei Olgai Bergerei par izrādīto atsaucību, uzņemot Prokuratūras ārvalstu viesus 2019. gada 11. jūnijā.

Viesi tika uzņemti Eiropas Juridiskās tālākizglītības tīkla (EJTN) mācību programmas ietvaros, kopskaitā 18 personas- prokurori un tiesneši no Eiropas Savienības dalībvalstīm.

Sniegtā prezentācija, daktiloskopisko ekspertīžu un DNS ekspertīžu nodaļu apmeklējums tika organizēts ļoti augstā profesionālā līmenī, kā rezultātā ārvalstu kolēģiem radās ļoti pozitīvs un vispusīgs priekšstats par Kriminālistikas pārvaldes darbu, tās darbiniekiem un sasniegtajiem rezultātiem. Pēc vizītes noslēguma no ārvalstu kolēģiem tika saņemtas pozitīvas atsauksmes par viesošanos Kriminālistikas pārvaldē, kā arī izteikta vēlme apmeklēt visas laboratorijas, lai labāk izprastu kriminālistikas ekspertu veikto darbu un to nozīmi krimināllietu izmeklēšanas procesā. Tāpat pozitīvi tika novērtēta sniegtā informācija par starptautiskās sadarbības iespējām Prīmes lēmumu ietvaros.

Īpašu paldies par sniegto prezentāciju un viesu uzņemšanu vēlamies izteikt Valsts policijas Kriminālistikas pārvaldes Daktiloskopisko ekspertīžu nodaļas vecākajam ekspertam Ainim Gulbim, DNS ekspertīžu nodaļas vecākajai ekspertei Izandai Punculei un Kriminālistikas pārvaldes ekspertīžu biroja priekšniekam Denisam Belousam.


pateicība


Ziņa sagatavota: 2019. gada 15. jūlijā

 


augšā
 
 

Visas aktualitātes

ARHĪVS


 
 
 
LR IeM VP GKrPP KRIMINĀLISTIKAS PĀRVALDE
Bruņinieku iela 72 b, Rīga, LV-1009, tālrunis 67208662, e-pasts: kp@vp.gov.lv

Paziņot par kļūdu / labojumiem / ieteikumiem