Latviski English 
 

Aktualitātes

Ierobežojumi, kas noteikti ar valstī izsludināto ārkārtējo situāciju

Sakarā ar valstī izsludinātās ārkārtējās situācijas pagarināšanu līdz 2022.gada 28.februārim, lai mazinātu risku, lūdzam klientus izvērtēt mūsu publisko maksas pakalpojumu saņemšanas nepieciešamību tieši šobrīd.
Lasīt tālāk...


Pēc Iekšlietu ministrijas iniciatīvas uzlabos ekspertīžu veikšanu

7. decembrī Ministru kabinets pieņēma grozījumus Ministru kabineta 2020. gada 11. februāra noteikumos Nr. 91 “Eiropas Ekonomikas zonas finanšu instrumenta 2014.–2021. gada perioda programmas “Starptautiskā policijas sadarbība un noziedzības apkarošana” īstenošanas noteikumi”. Grozījumi paredz noteikumus papildināt ar jaunu projektu "Tiesu ekspertīžu sistēmas un notikumu vietas apskates kapacitātes stiprināšana”.
Lasīt tālāk...


Valsts policijas koledža izsaka pateicību Kriminālistikas pārvaldei

Sakarā ar Valsts policijas koledžas 15. gadadienu Valsts policijas koledža izsaka pateicību un piešķir Valsts policijas koledžas apbalvojumu “Pateicība” Valsts policijas Kriminālistikas pārvaldei par ieguldījumu Valsts policijas amatpersonu izglītības nodrošināšanā.
Lasīt tālāk...


ANO Narkotiku un noziedzības apkarošanas biroja (UNODC) atzinības apliecinājums

VP Kriminālistikas pārvaldes Ekspertīžu biroja Ķīmisko ekspertīžu nodaļa kopš 1995.gada piedalās ANO Narkotiku un noziedzības apkarošanas biroja (United Nation Drugs and Crime – UNODC) organizētajā starplaboratoriju salīdzinošajā testēšanā, kurā iesaistītas 258 laboratorijas no 81 valsts.
Lasīt tālāk...


Latvijas Kara muzeja pateicība par sadarbību

Latvijas Kara muzejs izsaka pateicību VP Kriminālistikas pārvaldei par sadarbību.
Lasīt tālāk...


Valsts ieņēmumu dienests izsaka pateicību mūsu ekspertam

VID Nodokļu un muitas policijas pārvalde izteikusi pateicību Kurzemes ekspertu nodaļas ekspertam majoram Gintam Gerhardam par veiksmīgu sadarbību un profesionālo ieguldījumu lietisko pierādījumu iegūšanā, izmeklēšanas gaitā ļoti liela apmēra tabakas un dīzeļdegvielas, kā arī tabakas apstrādei paredzētu speciālu iekārtu atrašanas gadījumā 2020.gada 11.septembrī.
Lasīt tālāk...


Par Valsts policijas Kriminālistikas pārvaldes pakalpojumiem

Ar 10.jūniju beidzas ārkārtējā situācija, bet dažādi ierobežojumi aizvien paliek spēkā. Līdz COVID-19 infekcijas izplatības pārvaldības likuma atzīšanai par spēka neesošu, Valsts policijas Kriminālistikas pārvalde sniedz pakalpojumus ievērojot epidemioloģiskos drošības pasākumus Covid-19 infekcijas izplatības ierobežošanai.
Lasīt tālāk...


Eksperte: nākas domāt kā zaglim

Tuvojoties Starptautiskajai sieviešu dienai, mēs vēlamies svinēt sieviešu panākumus, izaicināt stereotipus un cīnīties ar aizspriedumiem. Mums šķiet, ka nav vājā vai stiprā dzimuma, jo policists ir policists. Tādēļ turpmāko dienu laikā iepazīstināsim jūs ar sievietēm, kuras mīl dienestu Valsts policijā. Un mums jāatzīst – Valsts policija var lepoties ar daudzām gan fiziski, gan garīgi stiprām policistēm! Kāds ir darbs policijā? Kādi ir sieviešu labākie “ieroči” un izaicinājumi? Par to vairāk lasi Starptautiskajai sieviešu dienai un mūsu kolēģēm veltītajā rakstu sērijā.
Lasīt tālāk...


Kriminālistikas pārvaldē manītas vairākas ēnas

Trešdien, 12.februārī, Rīgā popularitāti ieguvusī Ēnu diena uz Kriminālistikas pārvaldi atveda 6 jauniešus, kuri interesējās tieši par ekspertu kriminālistu darbu.
Lasīt tālāk...


Starptautisko policijas sadarbību un noziedzības apkarošanu stiprinās ar Eiropas Ekonomikas zonas finansējumu

Trīs gadu sagatavošanas, pārliecināšanas un gaidīšanas laiks ir vainagojies ar Eiropas Ekonomikas zonas finanšu instrumenta 2014.-2021.gada perioda līdzfinansētās programmas “Starptautiskā policijas sadarbība un noziedzības apkarošana” 6 dažādiem projektiem Valsts policijai, Valsts ieņēmumu dienestam, Korupcijas novēršanas un apkarošanas birojam, Finanšu izlūkošanas dienestam/Finanšu un kapitāla tirgus komisijai un Labklājības ministrijai.
Lasīt tālāk...


VISAS AKTUALITĀTES
 

 
 

bilde
bilde
bilde
bilde
bilde  bilde bilde  bilde cookies


 
 
 
LR IeM VP KRIMINĀLISTIKAS PĀRVALDE
Bruņinieku iela 72 b, Rīga, LV-1009, tālrunis 67208662, e-pasts: kp@vp.gov.lv

Paziņot par kļūdu / labojumiem / ieteikumiem