Latviski English 
 

Kontakti

 

Bruņinieku iela 72b, Rīga , LV-1009, Latvija,
Tālr.:67208662
E-pasts: kp@vp.gov.lv

bilde

 

Priekšnieku telefoni

Pārvaldes priekšnieks

Pauls Krūmiņš

67208275

Pauls.Krumins@ekspertize.vp.gov.lv

Pārvaldes priekšnieka vietnieks

Deniss Belouss

67208562

Deniss.Belouss@ekspertize.vp.gov.lv

Priekšnieka palīgs

Linda Tirziņa

67208662

Linda.Tirzina@ekspertize.vp.gov.lv

Kvalitātes vadības nodaļa

Vadītāja

Tatjana Kotikova

67208768

Tatjana.Kotikova@ekspertize.vp.gov.lv

Ekspertīžu birojs

Ekspertīžu biroja priekšnieka p.i.

Olga Šeršņova

67208273

Olga.Sersnova@ekspertize.vp.gov.lv

Ekpertīžu reģistrācijas grupa

Maksa pakalpojumi, ekspertīžu pieņemšana, reģistrēšana un izsniegšana

67208693

registracija@ekspertize.vp.gov.lv

DNS ekspertīžu nodaļas priekšnieks

 Ēriks Kušners

67208449

Eriks.Kusners@ekspertize.vp.gov.lv

Dokumentu tehnisko ekspertīžu nodaļas priekšnieks

Mārcis Sedlenieks

67208601

Marcis.Sedlenieks@ekspertize.vp.gov.lv

Ķīmisko ekspertīžu nodaļas priekšniece

Inga Vovere

67208405

Inga.Vovere@ekspertize.vp.gov.lv

Ieroču un trasoloģisko ekspertīžu nodaļas priekšniece

Diāna Beļajeva

67208767

Diana.Belajeva@ekspertize.vp.gov.lv

Infotehnisko ekspertīžu nodaļas priekšniece

Olga Šeršņova

67208273

Olga.Sersnova@ekspertize.vp.gov.lv

Odoroloģisko ekspertīžu nodaļas priekšnika p.i.

 Ilona Ržeznīčkova-Arāja

67426153

Ilona.Araja@ekspertize.vp.gov.lv

Grāmatvedības ekspertīžu nodaļas priekšnieka p.i.

Baiba Čivčiša

67208638

Baiba.Civcisa@ekspertize.vp.gov.lv

Reģionu birojs

Reģionu biroja priekšnieks

Viktors Semjonovs

67208399

Viktors.Semjonovs@ekspertize.vp.gov.lv

Kurzemes ekspertu nodaļa

Krists Liniņš

63404585

Krists.Linins@ekspertize.vp.gov.lv

Zemgales ekspertu nodaļa

Māris Krauze

63004221

Maris.Krauze@ekspertize.vp.gov.lv

Rīgas ekspertu nodaļa

Egits Adamovičs

67208347

Egits.Adamovics@ekspertize.vp.gov.lv

Vidzemes ekspertu nodaļa

Artūrs Romanovskis

64201342

Arturs.Romanovskis@ekspertize.vp.gov.lv

Latgales ekspertu nodaļa

Ruslans Zdanovičs

65403357

Ruslans.Zdanovics@ekspertize.vp.gov.lv


 
augšā
 
 

Rekvizīti

Valsts policija
Čiekurkalna 1. līnija, 1, k.4, LV 1026
Reģ. Nr. 90000099040
Valsts kase
TRELLV22
Konta Nr. LV67TREL2140091031000

Informāciju par kontrolšāviena veikšanu ar vītņstobra šaujamieroci un to rekvizītiem skatīt šeit


Sūtiet mums e-pasta ziņojumu!

Visi lauki ir obligāti jāaizpilda!


Pieņemšanas laiks:

Darba dienās no plkst. 8:00 līdz plkst. 16:30
(pusdienas pārtraukums no 12:00 līdz 12:30)

 
 
 
LR IeM VP KRIMINĀLISTIKAS PĀRVALDE
Bruņinieku iela 72 b, Rīga, LV-1009, tālrunis 67208662, e-pasts: kp@vp.gov.lv

Paziņot par kļūdu / labojumiem / ieteikumiem