Latviski English 
 

Kontakti

 

Bruņinieku iela 72b, Rīga , LV-1009, Latvija,
Tālr.:67208662
Fakss:67208477
E-pasts: kp@vp.gov.lv

bilde

 

Priekšnieku telefoni

Pārvaldes priekšnieks

Pauls Krūmiņš

67208275

Pauls.Krumins@ekspertize.vp.gov.lv

Pārvaldes priekšnieka vietnieks

Olga Bergere

67208404

Olga.Bergere@ekspertize.vp.gov.lv

Priekšnieka palīgs

Linda Tirziņa

67208662

Linda.Tirzina@ekspertize.vp.gov.lv

Kvalitātes vadības nodaļa

Nodaļas priekšnieka p.i.

Inna Kudrjašova

67208471

Inna.Kudrjasova@ekspertize.vp.gov.lv

Ekspertīžu birojs

Reģistrācijas grupa
(ekspertīžu pieņemšana un izsniegšana)

67208693

registracija@ekspertize.vp.gov.lv

DNS ekspertīžu nodaļas priekšnieka p.i.

 Olga Gobrusjonoka

67208566

Olga.Gobrusjonoka@ekspertize.vp.gov.lv

Dokumentu tehnisko ekspertīžu nodaļas priekšnieks

Mārcis Sedlenieks

67208601

Marcis.Sedlenieks@ekspertize.vp.gov.lv

Ķīmisko ekspertīžu nodaļas priekšniece

Inga Vovere

67208405

Inga.Vovere@ekspertize.vp.gov.lv

Ieroču un trasoloģisko ekspertīžu nodaļas priekšniece

Diāna Beļajeva

67208767

Diana.Belajeva@ekspertize.vp.gov.lv

Infotehnisko ekspertīžu nodaļas priekšnieka p.i.

Deniss Belouss

67208273

Deniss.Belouss@ekspertize.vp.gov.lv

Odoroloģisko ekspertīžu nodaļas priekšniece

 Linda Bauere

67426153

Linda.Bauere@ekspertize.vp.gov.lv

Grāmatvedības revīziju nodaļas priekšniece

Anita Zeltīte

67208431

Anita.Zeltite@ekspertize.vp.gov.lv

Reģionu birojs

Reģionu biroja priekšnieks

Aivis Ivaško

67208399

Aivis.Ivasko@ekspertize.vp.gov.lv

Kurzemes ekspertu nodaļa

Krists Liniņš

63404585

Krists.Linins@ekspertize.vp.gov.lv

Zemgales ekspertu nodaļa

Māris Krauze

63004221

Maris.Krauze@ekspertize.vp.gov.lv

Rīgas ekspertu nodaļa

Nikolajs Mihailovs

67208475

Nikolajs.Mihailovs@ekspertize.vp.gov.lv

Vidzemes ekspertu nodaļa

Artūrs Romanovskis

64201342

Arturs.Romanovskis@ekspertize.vp.gov.lv

Latgales ekspertu nodaļa

Ingrīda Jančevska

65403306

Ingrida.Jancevska@ekspertize.vp.gov.lv


 
augšā
 
 

Rekvizīti

Valsts policija
Čiekurkalna 1. līnija, 1, k.4, LV 1026
Reģ. Nr. 90000099040
Valsts kase
TRELLV22
Konta Nr. LV67TREL2140091031000

Informācija par kontrolšāviena veikšanu ar vītņstobra šaujamieroci un to rekvizītiem


Sūtiet mums e-pasta ziņojumu!

Visi lauki ir obligāti jāaizpilda!


Pieņemšanas laiks:

Darba dienās no plkst. 8:00 līdz plkst. 16:30
(pusdienas pārtraukums no 12:00 līdz 12:30)

 
 
 
LR IeM VP KRIMINĀLISTIKAS PĀRVALDE
Bruņinieku iela 72 b, Rīga, LV-1009, tālrunis 67208662, fakss: 67208477, e-pasts: kp@vp.gov.lv

Paziņot par kļūdu / labojumiem / ieteikumiem