Latviski English 
 

Aktualitāšu arhīvs

Pieredzes apmaiņas brauciens uz Somijas kriminālpolicijas nacionālo ekspertīžu biroju


No 2011.gada 11.oktobra līdz 13.oktobrim VP Kriminālistikas pārvaldes delegācija 11 amatpersonu sastāvā – priekšnieka vietniece, Kvalitātes vadības nodaļas priekšniece, Dokumentu tehnisko ekspertīžu nodaļas priekšnieks, Ķīmisko ekspertīžu nodaļas eksperti, Ieroču un trasoloģisko ekspertīžu nodaļas eksperti, Odoroloģisko ekspertīžu nodaļas eksperti un VP GAP NP vecākā speciāliste, viesojās Somijas Kriminālpolicijas Nacionālo ekspertīžu birojā.

Pieredzes apmaiņas brauciens organizēts un finansēts Ziemeļvalstu un Baltijas valstu mobilitātes programmas „Valsts administrācija” apstiprināta projekta ietvaros.

Vizītes mērķis – iepazīties ar Somijas policijas Nacionālā ekspertīžu biroja darbību kvalitātes vadības sistēmas ieviešanā, izmantotās metodes un iekārtas daktiloskopijā, ķīmisko ekspertīžu jomā, trasoloģijā, ballistikā, dokumentu un rokraksta ekspertīzēs, odoroloģijā, sprāgstvielu un sprāgstierīču izpētē, kā arī materiāli tehniskās apgādes organizācijā.

Vizītes laikā VP Kriminālistikas pārvaldes pārstāvji tikās ar Kriminālpolicijas Nacionālā ekspertīžu biroja vadību un nozares ekspertiem, kur tika iepazīstināti ar ekspertīžu veikšanas gaitu birojā un kvalitātes sistēmas piemērošanu ekspertu darbā.

Pieredzes apmaiņas brauciena laikā ir nodibināta sadarbība starp VP Kriminālistikas pārvaldes un Somijas ekspertiem. Tika pieņemts lēmums pārņemt Somijas Kriminālpolicijas Nacionālo ekspertīžu biroja (NEB) izpētes objektu reģistrācijas procedūras, ekspertu atzinuma noformēšanas procedūras, sadarboties ar Somijas ekspertiem ķīmijas un odoroloģijas jomās, sadarboties ar starplaboratoriju testu organizēšanā dažādās jomās.


Apskatīties foto galeriju

Pieredzes apmaiņas brauciens

 


augšā
 
 

Visas aktualitātes (ARHĪVS)


 
 
 
LR IeM VP GKrPP KRIMINĀLISTIKAS PĀRVALDE
Bruņinieku iela 72 b, Rīga, LV-1009, tālrunis 67208662, e-pasts: kp@vp.gov.lv

Paziņot par kļūdu / labojumiem / ieteikumiem