Latviski English 
 

Aktualitāšu arhīvs

Valsts policijas Kriminālistikas pārvalde organizēja Baltijas valstu ekspertīžu iestāžu vadītāju sanāksmi

2017.gada 05.septembrī Valsts policijas Kriminālistikas pārvalde organizēja Baltijas valstu ekspertīžu iestāžu vadītāju sanāksmi “Forensic Institutes: Development Opportunities and Immediate Strategy 2017-2020”.

Sanāksmes laikā kopā ar kolēģiem no Lietuvas Tiesu ekspertīžu centra, Lietuvas policijas Kriminālistikas centra, Igaunijas Tiesu ekspertīžu institūta, Latvijas Valsts Tiesu ekspertīžu biroja un Latvijas Valsts Tiesu medicīnas ekspertīzes centra vadītājiem un vadītāju vietniekiem tika analizēti darba rezultāti un iestāžu pašreizējās tehniskās iespējas un aktualitātes, pārrunāta stratēģija Eiropas Savienības fondu finansējuma piesaistei, kā arī plānota turpmāka sadarbība kopēju projektu realizācijā saistībā ar tiesu ekspertīžu kapacitātes paaugstināšanu, kopēju datubāžu veidošanu un informācijas apmaiņu. Sastādīts un akceptēts darba plāns aktuālo jautājumu risināšanai un aktivitāšu īstenošanai.

Valsts policijas Kriminālistikas pārvaldi šajā sanāksmē pārstāvēja priekšnieks pulkvežleitnants Pauls Krūmiņš un priekšnieka vietniece pulkvežleitnante Olga Bergere.

Development Opportunities and Immediate Strategy

 


augšā
 
 

Visas aktualitātes (ARHĪVS)


 
 
 
LR IeM VP GKrPP KRIMINĀLISTIKAS PĀRVALDE
Bruņinieku iela 72 b, Rīga, LV-1009, tālrunis 67208662, e-pasts: kp@vp.gov.lv

Paziņot par kļūdu / labojumiem / ieteikumiem