Latviski English 
 

Aktualitātes

Projekta "Nozieguma vietu izmeklēšanas kapacitātes uzlabošana" noslēguma ceremonija

2019.gada 16.oktobrī Skopje, Makedonijā notika Eiropas Savienības finansētā Twinning projekta “Nozieguma vietu izmeklēšanas kapacitātes uzlabošana” noslēguma ceremonija. Ar noslēguma runu ceremonijā piedalījās arī VP Kriminālistikas pārvaldes priekšnieks pulkvedis Pauls Krūmiņš.

Projekts tika uzsākts 2018.gada 08. februārī un ilga 21 mēnesi. Galvenais saņēmējs bija Iekšlietu ministrija, Tiesu medicīnas ekspertīzes departaments, savukārt dalībvalstu partneri bija Lietuvas Policijas Kriminālistikas Zinātnes Centrs un Latvijas Valsts policijas Kriminālistikas pārvalde. Projekta īstenošanas budžets bija EUR 1 050 000,00.

Projekta mērķis bija turpināt attīstīt nozieguma vietas izmeklēšanas rīcībspēju, izveidojot jaunu organizatorisko struktūru, izveidojot kvalitātes sistēmu nozieguma vietas izmeklēšanai, ieviešot jaunas metodes un standartus pierādījumu savākšanai un transportēšanai no nozieguma vietas un izstrādājot precizējumus noziedzības vietas izmeklēšanas vienību akreditācijai reģionālajā un vietējā līmenī saskaņā ar ISO 17020:2012 standartu.

Project partners

Ziņa sagatavota: 2019. gada 18. oktobrī

 


augšā
 
 

Visas aktualitātes

ARHĪVS


 
 
 
LR IeM VP GKrPP KRIMINĀLISTIKAS PĀRVALDE
Bruņinieku iela 72 b, Rīga, LV-1009, tālrunis 67208662, e-pasts: kp@vp.gov.lv

Paziņot par kļūdu / labojumiem / ieteikumiem